Teknoloji

Ormanın Oğulları oyununu beğendiniz mi?

 
Endnight Games tarafından geliştirilen ve Newnight tarafından 23 Şubat’ta yayınlanan açık dünya hayatta kalma oyunu Sons of the Forest, oyuncular tarafından çok sevildi ve seride büyük bir rekora imza attı. The Forest’ın devamı olan oyun çıktığı ilk gün 2 milyon adet sattı ve ayrıca ilk gün Steam’de 400 bin eşzamanlı oyuncuya ulaştı.
 
Oyunu nasıl buldunuz?
 
 
 
The Forest’ın ardından pek çok yeni mekanik ve grafik iyileştirmesi ekleyen Sons of the Forest, önce tam sürüm olarak çıkacaktı ancak geliştirici ekip bu süreci daha fazla uzatmamak için erken erişim olarak yayınladı. Bildiğiniz gibi erken erişim süreci, oyunun eksiklerinin tamamlandığı ve yeni içeriklerin eklendiği bir dönemi ifade ediyor. Bu süreçte oyuncular geri bildirimde bulunabilir ve grupların oyunu tamamlamasına yardımcı olabilir.
 
Günümüzde pek çok açık dünya hayatta kalma oyunu bulunuyor ancak bu yapım kısa sürede oldukça popüler hale geldi. Sizce bu durumun sebebi nedir? Bu oyunu diğerlerinden farklı kılan özellikler var mı? Yorumlarınızı bekliyoruz (Kelvin ayrıntılarını unutmayın).

ayvalik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu