Haber

Portekizli futbolcu Ronaldo, Dünya Kupası elemesinde hayal kırıklığına uğradı

Portekizli yıldız futbolcu Cristiano Ronaldo, kariyerindeki en büyük hayalinin Dünya Kupası kazanmak olduğunu ancak dün bu hayalinin sona erdiğini kaydetti.

37 yaşındaki futbolcu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Portekiz ile Dünya Kupası’nı kazanmak kariyerimdeki en büyük ve en tutkulu hayalimdi. Bunun için savaştım ve savaştım. 16 kez 5 Dünya Kupası’nda forma giydim. Her zaman harika oyuncularla ve milyonlarca dolarla birlikte oldum.” “Portekizliler tarafından desteklendim. Sahada her şeyimi verdim. Mücadeleye asla sırtımı dönmedim ve bu hayalimden asla vazgeçmedim.” sözlerini kullandı.

Sıcak tepki vermenin anlamsız olduğunu belirten Ronaldo, “Maalesef dün bu rüya bitti. Çok şey söylendi, çok şey yazıldı, çok spekülasyon yapıldı ama Portekiz’e olan bağlılığım bir an bile değişmedi. Her zaman gol için savaştım, arkadaşlarıma ve ülkeme asla sırtımı dönmedim.” değerlendirmesini yaptı.

Portekiz’e ve kendisine destek olan herkese teşekkür eden yıldız futbolcu, “Şimdilik söylenecek pek bir şey yok. Rüya devam ettiği sürece güzeldi. Umarız zaman iyi bir öğüt olur ve herkes kendi sonucunu çıkarsın.” ” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu