Haber

Yazar Sevan Nişanyan’dan Mustafa Kemal Atatürk’le ilgili skandal imalar! Sözlerinize tepkiler var

Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’e yönelik iftira ve hakaretlere her gün bir yenisi ekleniyor. Ermeni yazar Sevan Nişanyan, sosyal medyada yaptığı bir sohbette skandal iftiralarda bulundu.

“GECELERİ ONLARLA YALNIZ KALIYOR”

Zoom üzerinden yaptığı sohbette Atatürk’e yönelik hoş olmayan imalarda bulunan Nişanyan, şunları söyledi; “Devlet lideri olmuş, gençliğinden beri libidosu yüksek olan bir insan neden bu kadar çok kız evlat ediniyor? Hiç erkek evlat edinmedi, hep kız evlat edindi. Özel dairesini bu kızlarla paylaşıyor. Diğer Yani devlet başkanı gece onlarla yalnız kalıyor, bu kabul edilebilir bir durum mu, değil mi, takdirinize bırakıyorum.

Yazar Sevan Nişanyan.

“BUGÜN BİR CUMHURBAŞKANI BÖYLE BİR YAŞAM TARZINA SAHİP OLSAYDI…”

Doğal olarak konunun ayrıntılarını kimse bilmiyor. Ama bu çocuklar Dolmabahçe Sarayı ve Çankaya’da yatak odasının bulunduğu dairede yaşıyorlar. “Bugün bir devlet başkanı ya da üst düzey politikacı böyle bir yaşam tarzına sahip olsaydı insanlar ne düşünürdü?”

KONUŞMASI ENFLASYON YARATTI

Nişanyan’ın sözleri infial yaratırken, sosyal medyada tepki gösteren çok sayıda vatandaş, yazarın Atatürk’e yönelik yersiz iftiralarını protesto etti. İşte o yansımalardan bazıları;

derinceajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu